Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Akreda Ltd. Şti. konaklama, apart, gayrimenkul danışmanlığı, doğal ve yöresel ürünler, gezi ve tur organizasyonları, gayrimenkul danışmanlığı ve inşaat alanında  kaliteli ve ekonomik bir şekilde hizmet vermektedir.

VİZYON

Tarihin sıfır noktası, medeniyetler beşiği, peygamberler şehri Şanlıurfa’da kurulan, "temiz bir gelecek" ilkesi ile yoluna devam eden AKREDA, yaşamın her alanında insan hayatını kolaylaştıran hizmetleri ile ülkemizin güzide bir markası olma yolundadır.

MİSYON

Tarihi, kültürel, manevi ve doğal güzellikleri olan şehrimize gelen değerli misafirlerimizin kendilerini evlerinde gibi hissedebilecekleri, gönül rahatlığıyla ve huzurlu bir şekilde konaklayabilecekleri yaşam alanları sunmaktır.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi şeffaflık, karşılıklı güven esasına göre sürdürürüz. En iyi hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif ve sinerjik bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsemekteyiz. Hizmette kalite ve ilişkilerde dürüstlük prensibi ile yerimizi; güvenle anılan, başarılı bir çözüm ortağı olarak sağlamlaştırmaktayız.

KALİTE

Sektörde iyi bir konuma sahip olmak için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanıyor, sürekli gelişmeyi temel bir değer olarak görüyoruz.

EKİP RUHU

Birlikte çalışmanın ve iletişimin gücüne inanırız. "Biz bilinci" duygusu ile ekibin bir parçası olarak, ortak akıl doğrultusunda, hareket ederiz. Bilgi ve tecrübelerimizi birbirimizle  paylaşırız. Destekleyici, iletişime açık, olumlu tutum ve yaklaşımlara sahip iyi bir ekip olmayı amaçlarız.

SAYGI

Tüm müşterilerimize saygıyla yaklaşırız; onları dinler, görüş ve fikirlerini önemseyerek dikkate alırız. İnsan haklarına, doğaya, çevreye, tüm yasal ve hukuki düzenlemelere saygı gösteririz; kamuoyunun da bilinçlenmesi adına bu çerçevedeki görevlerimizi tam olarak yerine getiririz.

GÜVEN

Bilgimiz, tecrübemiz, iş yapış şeklimiz, kurumsal değerlere ve ilkelere olan bağlılığımız ile etkileşimde bulunduğumuz herkes açısından "güven" oluştururuz. Verdiğimiz taahhütleri zamanında yerine getirir, her zaman her konuda güven verici profesyonel yaklaşımlar sergileriz.

NEDEN AKREDA APART

Şanlıurfa'da merkezi konumda

Tarihi ve turistik yerlere rahat ve kolay ulaşım imkanı

Araç park yeri

7/24 sıcak su imkanı

Klimalı daireler

Merkezi sistem ısıtma